Група старша

Чомучками зростають діти в старшій групі. Вихованцям завжди цікаво і весело. Про це дбають їх педагоги. Як приємно пофантазувати з вихователем ПЛИСКОЮ ВАСИЛИНОЮ ІВАНІВНОЮ!

А коли поряд КУЦИН ГАННА ВАСИЛІВНА, то на обличчях діток сяє посмішка, адже вона така лагідна та уважна до дітей.

Помічник вихователя МАЦОЛА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА слідкує щоб група була чиста та затишна. Хоч діти ще малі, а опановують закон здорового способу життя.

Малята старшої групи стоять на порозі школи.

Через гру вихователі намагаються навчити дітей творчо мислити, самовиражатись в мовленнєвій, художній, театралізованій діяльності, розвивають гнучкість думки, оригінальність, допитливість, сміливість та креативність відповідно до вимог програми для дітей старшого дошкільного віку " Впевнений старт".

Працюючи над духовно - моральним розвитком дошкільників, вихователі спрямовують творчі сили на ствердження історичних надбань людства, національних ідеалів і духовної культури.

Педагоги дотримуються слів В. Сухомлинського:

"Духовне життя дитини повноцінне лише тоді, коли вона живе у світі гри, музики, фантазії, творчості. Без цього вона засушена квітка".

Підготовка дітей до шкільного навчання

Основне завдання вихователя - здійснити математичнрго змісту в грі, побуті, спостереженнях та інших видах діяльності до цілеспрямованого його осмислення й засвоєння на заняттях, у спільній з ровесниками діяльності

Працюючи з дітьми, вихователь викликає в дітей інтерес до логіко - математичних завдань.

Зміст завдань з математики для дітей старшого дошкільного віку:

- лічба у межах 10;

- порядкова і кількісна лічба;

- ознайомлення з цифрами від 0 до 9;

- ознайомлення з українськими грошовими одиницями;

- ознайомлення з задачею, її структурою ( умова та запитання);

- складання прикладів на додавання та віднімання;

- знати трикутник, чотирикутник, п'ятикутник, круг, квадрат;

- назва днів тижня, місяців.

вихованці групи