Історія    нашого   садочка

В  гарному мальовничому селі Ганичі, де тече швидкоплинна  річка Тересва, розташований дошкільний навчальний заклад, який існує вже 50 років.

Невелика площа, приємне оточення, малий, але дружній колектив співробітників, де всі і все знайоме дитині, нагадує їй домівку, велику родину. Завдяки цьому діти легко адаптуються до нового оточення, нових вимог.

Зараз  в дошкільному закладі функціонують 3 групи, в яких виховуються 78 вихованців. Керівник закладу – Плиска Адріанна Андріївна. Під її керівництвом розпочав свою роботу  молодий колектив: Фіцай М. В. , Кубарич Р. В.,  Фера Н. І., Плиска В. М., Куцин Г. В., Плиска В. І., Бердар Н. В., Катрич Т. М.

Велику увагу дошкільний заклад приділяє роботі з батьками. Тісне співробітництво з родинами ми не обмежуємо якісним виконанням їхнього соціального замовлення щодо нагляду, виховання і навчання дітей.

Головною метою діяльності дошкільного закладу є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Діяльність дошкільного закладу спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного, духовного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей, інтересів та  нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. У садочку навчально - виховний процес здійснюють 11 педагогів: завідувач,  практичний психолог, соціальний педагог, музичний керівник, і 7 вихователів. Вихователі закладу впроваджують інноваційні технології, здійснюють компетентнісний підхід до формування змісту та організації навчально-виховного процесу. Дошкільний заклад, виходячи з потреб, організовує освітній процес за такими пріоритетними напрямами: художньо-естетичний, фізкультурно-оздоровчий, музичний, гуманітарний, раннього інтелектуального розвитку. В основу навчально-виховного процесу дошкільного закладу покладені принципи гуманістичної, особистісно-орієнтованої освіти.